Erzurum Boya Badana Ustası | Boyacı

Erzurum Firma Rehberi

Erzurum Boya Badana Ustası | Boyacı

Erzurum Boya Badana
5
(55)

Erzurum Boyacı işleri ile meşgul oluşumuz bugün başlayan bir serüven değil, 20 senelik deneyimimiz ile hizmetinize talip oluyoruz. Boya badana işlerinizi kendi evimizi boyar gibi titizlik içerisinde ve özveri ile yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Çok sayıda boya ustası ile karşılaşabilir, konuşabilir veya iş yaptırabilirsiniz ancak bizim ilk amacımız para değil, müşteri memnuniyetidir ve bu doğrultuda çalışır bu doğrultuda iş yaparız. Yapılan işlerden memnun kalmamanız halinde ise memnuniyetinizi sağlayabilmek adına elimizden gelen her şeyi yaparız.

Erzurum’a Hizmetlerimiz

Dış cephe boya badana, alçı, asma tavan, alçıpan, mantolama, ısı yalıtımı ve kartonpiyer işlerinizde her zaman güvenebileceğiniz tek adresiniz olmaya adayız.

Dış cephe boya badana

Erzurum Dış cephe boya badana

Dış cephe boyatma planınız var ancak bu işleri bilmediğiniz için sürekli erteliyor musunuz? Bu konuda kafanızda ki tüm soru işaretlerini giderecek tüm cevaplar bizde, tek yapmanız gereken numaramızı aramak.

Dış Cephe Boyası Öncesi Dikkat Edin

Dış cephe boyama işlemi öncesinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta dış cephe duvarlarınızın bu boyama işlemine hazır olmasıdır. Duvarlarınızda ki hasarlar giderilmeli çatlaklar kapatılmalıdır, eğer bunlar yapılmadan boya yapılırsa hangi boya ile bu işlemi yaptığınızın önemi kalmaz çünkü en iyi boya bile kötü bir görüntü oluşturur.

Dış cephenin temiz olması da bir o kadar önemlidir, yüzeyin temizliğini çok dikkat edilmesi gerekir. Duvar üzerinde ki gevşemiş olan kısımlar temizlenmelidir, özellikle küf ve nemlenme söz konusu ise kesinlikle duvar çok detaylı bir şekilde temizlenmeli gerekirse yıkanmalı, fırçalanmalı daha sonra kuruması beklenip boya işlemi yapılmalı.

Alçı Nasıl Yapılır?

Erzurum Alçı Nasıl Yapılır

Duvara alçı işlemi uygulanırken dikkat edilmesi gereken önemli detayları kısaca anlatmaya çalışacağım.

Alçı çekilecek duvar önceden boyanmış bir duvar ise kesinlikle alçıyı doğrudan boyanın üzerine uygulamayınız. Boyalı duvara alçı çekebilmek için öncesinde uygulamanız gereken işlemler vardır.

  1. Boyalı duvarı bir çekiç yardımı ile küçük parçalar halinde yaralamalısınız, duvarınızda açacağız delikler alttaki kara sıvayı görebileceğiniz kadar olmalı ve aralarında en fazla bir el kadar boşluk bırakmalısınız.
  2. Çekiçleme işlemi bittikten sonra duvarınızı temiz bir şekilde süpürmelisiniz, bu işlem sonrasında duvar üzerinde alçının duvara tutunmasını engelleyecek herhangi bir toz veya parça kalmadığına dikkat edin.
  3. Duvarınızı ıslatın, alçıda ıslak bir halde uygulanacağı için duvarınızı ıslatmanızda herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor aksine alçının duvarı daha sağlam tutmasını sağlar bu durum.

Asma Tavan Nedir? Nasıl Yapılır?

Asma tavan , alçıpan yardımı ile ev yada ofis tavanlarında oluşturulan dekoratif yapılardır. Genellikle büyük ev salonları yada işyerleri için tercih edilmektedir ancak her tür tavana asma tavan uygulaması yapılabilmektedir.

Asma Tavan Nasıl Yapılır?

Erzurum Asma Tavan Nasıl Yapılır

Asma tavan modelleri tamamen işi yapacak olan ustanın hayal gücü ile alakalıdır, belli bir modeli tabi ki vardır ancak iyi bir usta ile çalışıyorsanız, daha önce başka yerde görmediğiniz sizi şaşırtacak tasarımlara imza atabilir.

Fiyatları da bu oranda değişiklik gösterir, yapılan tasarım ve harcanan emek göz önünde bulundurularak bir fiyatlandırma yapılır.

Asma tavan işlemini kötü görünüme sahip boruları kapatmak, tavan bölgesine ısı yalıtımı yapmak veya tamamen dekoratif amaçlı yaptırabilirsiniz. Hangi durumda olursa olsun işlerinizi işin ustasına yaptırmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır.

Erzurum Hizmet Alanlarımız

  • Aziziye: Ilıca, Dadaşkent
  • Yakutiye: Şükrüpaşa, Sanayi, Hilalkent
  • Palandöken: Yenişehir, Yıldızkent, Kayakyolu

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puan 5 / 5. Oy sayısı: 55

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Bize bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Erzurum Firma Rehberi Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye ve tüm Erzurum mahallelerinde hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat
Erzurum uydu servisi | Erzurum uydu servisi | Erzurum firmaları | Erzurum uydu servisi
uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri uydu Servisleri